Hosting

Hosting

Web Hosting

Apartman kompleksi gibi düşünebilirsiniz. Yüzlerce sakininin (web sitesi) yaşadığı tek bir büyük bina (sunucu) gibidir. İhtiyacınız olan tüm kaynaklar elinizde olur, ancak birden fazla sakin ile paylaştığınızdan daha az ödersiniz.

Kurumsal Hosting

Kanışlı bir cPanel panosu için daha fazla hız ve kaynağa mı ihtiyacınız ver? Kurumsal Hosting tam size göre. Kurumsal E-postası içerir.Sizin için daha kolay.Ziyaretçileriniz için daha hızlı.Teknik zorluklar olmadan, sunucunun gücü

cPanel

Web sitenizi bizimle çevrimiçi yapın. Tüm planlar, tek tıkla kurulum,% 99,9 çalışma süresi, 7/24 güvenlik izleme ve kullanımı kolay bir kontrol paneli içerir.

Plesk

Windows web barındırma, ASP.NET, ASP veya SQL Server kullananlar için mükemmeldir. Tek tıkla yüklemenin, sektör lideri yüklemesidir.

WordPress

WordPress Hosting hizmetimiz, ödüllü destek ile 7/24 eşleştirilmiş otomatik kurulum,yedekleme ve yazılım güncellemeleri sağlar sadece birkaç tıklama.

İş

Kurumsal Barındırma, size süper basit bir kontrol paneli ile bir Sanal Özel Sunucunun ultra yüksek hızını sunar – teknik becerilere sahip olmayan ancak yine de güçlü barındırmaya ihtiyaç duyanlar için mükemmel.

VPS Barındırma

Size tam kök erişimi ve isteğe bağlı kontrol panelleri, performans izleme ile yedeklemeler, sınırsız trafik ve% 99,9 çalışma süresi garantisi sağlayan SSD destekli VPS Hosting ile tam kontrole sahip olun.

Adanmış sunucu

Dedicated Server barındırma ile ihtiyacınız olan gücü ve esnekliği elde edin. Üç kontrol seviyesinden birini seçin – Kendi Kendine Yönetilen, Yönetilen veya Tamamen Yönetilen.