WordPress 2020 nin eklentisi ile web sitelerinizi iyileştire bilir ve güzelleştire bilirsiniz bununla kalmayarak sitelerinizi profesyonel hale getire bilirsiniz. Eklentileri kullanarak WordPress sitenizi iyi bir hale getire bilirsiniz. WordPres adresine ulaşarak eklentileri kullana bilirsiniz. WordPress.org

1.Sumo                                               2.Jetpack
3.Yoast SEO                                       4.UpdraftPlus
5.Migrate Guru                                 6.WooCommerce
7.Contact Form 7                             8.W3 Total Cache
9.Forminator                                   10.Wordfence Security
11.LiteSpeed ​​Cache                       12.WordPress için A / B Testi

Sumo

WordPress Eklenti sumo

 

Sumo, e-posta listenizi büyütmek, dönüşümleri artırmak ve çevrimiçi işletmeler için daha fazla satış oluşturmak için en güçlü araçtır. 37.000’den fazla çevrimiçi işletme, daha fazla satın alma işlemi dönüştürmek ve müşterilerini memnun etmek için Sumo kullanıyor.

Sumo’nun sizin için yapabilecekleri:

E-posta listenizi sitenizde zamanlanmış pop-up’larla büyütün Abonelerinizle iletişim kurmak için tek seferlik pazarlama e-postaları veya e-posta damlaları planlayın Alışveriş sepetini terk eden ve ortalama sipariş değerini artıran müşterileri geri kazanmak için e-ticaret entegrasyonları ve özellikleri Her e-posta abonesinden ve yaptığınız satıştan elde edilen yatırım getirisini görün

 

Jetpack

Güvenlik, performans, pazarlama ve tasarım araçları – Jetpack, WP sitelerini daha güvenli ve daha hızlı hale getirerek trafiğinizi büyütmenize yardımcı olmak için WordPress uzmanları tarafından oluşturulmuştur.

 

Yoast SEO

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için rekabeti yenmeniz gerekir. Sizinle aynı tür şeyleri satan veya yapan insanlardan daha iyi, daha hızlı, daha güçlü bir web sitesine ihtiyacınız var.

Yoast SEO, en çok kullanılan WordPress 2020 yılında SEO eklentisi olarak çok kişi tarafından kullanılmaktadır. ve sizin gibi milyonlarca insanın öne geçmesine ve önde kalmasına yardımcı olmuştur.

 

 UpdraftPlus

UpdraftPlus yedek almayı ve geri yüklemeyi kolaylaştırır. Dünyanın en iyi değerlendirmelerini alan ve en beğenilen zamanlanmış yedekleme eklentisidir. Üç milyondan fazla etkin kuruluma sahiptir. Dosyalarınızı ve veritabanı yedeklerinizi buluta alabilir ve tek tıkla geri yükleyebilirsiniz!

Doğrudan Dropbox, Google Drive, Amazon S3 (ya da uyumlu), UpdraftVault, Rackspace Cloud, FTP, DreamObjects, Openstack Swift gibi bulut hizmetleri ve e-posta ile yedek alabilir. Ücretli sürüm ek olarak Microsoft OneDrive, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, Backblaze B2, SFTP, SCP ve WebDAV kullanarak da yedek alabilir.

 

 Migrate Guru

WordPress Eklentisi

Migrate Guru, WordPress sitelerini taşımanın en hızlı yoludur. Zor WordPress 2020 yılında geçişlerini basitleştirdi (örn. Çok siteli ağlar, 200 GB siteler vb.).

BlogVault (dünyadaki en iyi WordPress ana bilgisayarlarının ilk katılım ortağı) tarafından desteklenen Migrate Guru, kendi sunucularında akıllı süreçler kullanır… Yani siteleriniz için SIFIR risk vardır. Otomatik olarak URL’leri yeniden yazar, içe / dışa aktarma komut dosyalarını atlar ve serileştirilmiş verileri işler. Ayrıca herhangi bir manuel çalışma, eklenti veya ek araçlar olmadan WordPress sitelerini klonlayabilir.

 

WooCommerce

WordPress Eklentisi WooCommerce, dünyanın en popüler açık kaynaklı e-ticaret çözümüdür.

Temel platformumuz ücretsiz, esnektir ve küresel bir toplulukla güçlendirilmiştir. Açık kaynak özgürlüğü, sonsuza kadar mağazanızın içeriğinin ve verilerinin tek sahibi olacağınız anlamına gelir.

İster yeni bir iş kuruyor, ister gerçek mekandaki işinizi çevrimiçi ortama taşıyor veya müşteriler için site geliştiriyor olun, içerik ve ticareti güçlü bir şekilde harmanlayan bir mağaza için WooCommerce’i kullanın.

 

Contact Form 7

Contact Form 7

Contact Form 7 ile birden çok iletişim formunu yönetebilir, buna ek olarak formları ve e-posta içeriklerini esnek bir biçimlendirmeyle özelleştirebilirsiniz. Form ajax ile güçlendirilmiş gönderim, CAPTCHA, Akismet istenmeyen filtreleri ve daha bir çok özellik destekliyor. 

 

W3 Total Cache

W3 Total Cache (W3TC), içerik dağıtım ağı (CDN) entegrasyonu ve en son en iyi uygulamalar gibi özelliklerden yararlanarak web sitesi performansını artırarak ve yükleme sürelerini azaltarak sitenizin SEO ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

W3TC olan sadece WordPress 2020 için web barındırma agnostik Web Performans Optimizasyonu (WPO) çerçevesi daha on yıldan uzun süredir dünya çapında yayıncılar milyonlarca web geliştiricileri ve web host tarafından güvenilir. WordPress Web sitenizi optimize etmek için toplam performans çözümüdür.

 

Forminator

Tipik form oluşturma eklentiniz değil. Forminator, her web sitesi ve durum için kullanımı kolay WordPress form oluşturucu eklentisidir. Herhangi bir form oluşturmanın en kolay yolu – iletişim formu, sipariş formu, ödeme formu, e-posta formu, geri bildirim araçları, gerçek zamanlı sonuçlarla etkileşimli anketler, buzzfeed tarzı “yanlış cevap yok” testleri, hizmet tahmin edicileri ve ödemeli kayıt formları PayPal ve Stripe dahil seçenekler.

Herkes için sihirli bir WordPress form oluşturucu!Forminator’ın sürükle ve bırak görsel oluşturucusu, WordPress web sitenize formlar eklemeyi ve kurmayı kolaylaştırır. Forminator ile bilgi toplayın, içeriğinizi etkileşimli hale getirin ve daha fazla dönüşüm yaratın.

 

Wordfence Security

Wordfence, WordPress’i korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç nokta güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir. Tehdit Savunması Beslememiz, Wordfence’ı web sitenizi güvende tutmak için ihtiyaç duyduğu en yeni güvenlik duvarı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve kötü amaçlı IP adresleriyle donatır. 2FA ve bir dizi ek özellik ile tamamlanan Wordfence, mevcut en kapsamlı WordPress güvenlik çözümüdür.

 

LiteSpeed ​​Cache

WordPress eklenti litespeed cache

WordPress için LiteSpeed ​​Önbelleği (LSCWP), özel bir sunucu düzeyinde önbelleğe ve bir dizi optimizasyon özelliklerine sahip, hepsi bir arada bir site hızlandırma eklentisidir. LSCWP, WordPress Multisite’ı destekler ve WooCommerce, bbPress ve Yoast SEO dahil en popüler eklentilerle uyumludur. WordPress için LiteSpeed ​​Cache, ClassicPress ile uyumludur.

Genel Özellikler , herhangi bir web sunucusuna (LiteSpeed, Apache, NGINX, vb.) Sahip herkes tarafından kullanılabilir.

LiteSpeed’e Özgü Özellikler aşağıdakilerden birini gerektirir: OpenLiteSpeed, ticari LiteSpeed ​​ürünleri, LiteSpeed, LiteSpeed  ön bellek ​​destekli barındırma veya QUIC.cloud CDN.

 

WordPress için A / B Testi

WordPress ab

Web sitenizi geliştirin ve hedef kitlenizi hemen ölçmeye başlayın. Doğrudan içerik düzenleyicide A / B testleri oluşturun. Hangi düğme renginin en iyi çalıştığını, hangi içeriğin insanları etkileşime girmeye teşvik ettiğini ve hayal edebileceğiniz her şeyi test edin!

WordPress için A / B Testi, doğrudan görsel içerik düzenleyiciden bölünmüş testler oluşturmanıza olanak tanır. Testlerinizin sonuçlarını ölçer ve size hangi varyantın en popüler seçim olduğunu gösterir. İçeriğinize istediğiniz herhangi bir şeyle doldurabileceğiniz bir blok eklersiniz ve ziyaretçilerin ne göreceğini ön izlemek için varyantlar arasında anında geçiş yaparsınız. Dağılım ağırlığını tanımlayın, testin hedefini seçin ve başlayın! Kısa kodları kullanarak gönderilerin, sayfaların, özel yazı türlerinin veya şablonunuzun herhangi bir kısmının içine testleri yerleştirin.

Blog& Haber →

SEO Google Üst Sıralarda Çıkma Yöntemleri

SEO Google Üst Sıralarda Çıkma Yöntemleri

Windows 10 “Posta” Kurulumu Nasıl Yapılır?

Windows 10 “Posta” Kurulumu Nasıl Yapılır?

WHOIS Nedir? WHOIS Veritabanında Arama

WHOIS Nedir? WHOIS Veritabanında Arama

WordPress cPanel Yedek Alma Geri Yükleme

WordPress cPanel Yedek Alma Geri Yükleme

WordPress SEO 2020’nin En İyi 12 Eklenti

WordPress SEO 2020’nin En İyi 12 Eklenti

Google AdSense Nedir? AdSense Reklam İle Para Kazan

Google AdSense Nedir? AdSense Reklam İle Para Kazan

Web Site Performans Hızını Yükseltme

Web Site Performans Hızını Yükseltme

Windows 10 Ücretsiz Sürücüleri Güncelleme

Windows 10 Ücretsiz Sürücüleri Güncelleme

WordPress 2020 En İyi 12 Eklenti

WordPress 2020 En İyi 12 Eklenti

Web Sitenizde Kritik Hata Oluştu  WordPress Hata Ayıklama Çözümü

Web Sitenizde Kritik Hata Oluştu WordPress Hata Ayıklama Çözümü

WordPress Tema Bulucu En İyi 5 Web Site

WordPress Tema Bulucu En İyi 5 Web Site

{"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":2000,"speed":300,"loop":"true","design":"design-1"}