ALAN ADI TRANSFER

Alan Adı Transferi ile UZUN YAZILIMA  transfer edin .com alan adınızı 9,99 $ karşılığında transfer edin. Bize ücretsiz kayıt yılınız, mavcut kaydınızın süresi dolduktan sonra başlar.**

ALAN ADI TRANSFER

Peki ne elde edersiniz?

Basit alan kurulumu – teknik beceri gerekmez.

Sitenizi özelleştirmek için 100 adede kadar alt alan adı (pics.coolexample.com gibi).

Her zaman çalışır durumda olduğunuzdan emin olmak için gerçek zamanlı izleme.

Etki alanlarınızı mevcut herhangi bir web sitesine yönlendirmek için hızlı, basit araçlar.

 

Etki Alanı Yönlendirme ve Maskeleme: Sahip olduğunuz herhangi bir alan adını web sitenize yönlendirin – daha sonra, bu alan adını bir tarayıcıya giren herkes web sitenize yönlendirilecektir Alan Adı Transferi ile…

Etki Alanı Kilitleme: Etki alanı sahipliğinin yanlışlıkla veya kasıtlı olarak aktarılmasını ve ad sunucularınızı yeniden yönlendiren herkesi önleyin.

Toplam DNS Kontrolü: Etki alanı ad sunucusu (DNS) kayıtlarınızı yönetin ve e-postanızı, FTP’nizi, alt etki alanlarınızı ve web sitesi konumunuzu ayarlayın – tümü tek bir kontrol panelinden.

Kayıt Değişikliği: Alan adınızı yeniden atayın (ücret gereklidir) veya alanınız için kişileri değiştirin.

Durum Uyarıları: Etki alanınızın durumunu izleyin. Bir değişiklik olursa veya şüpheli etkinlik tespit edersek sizi anında uyaracağız. Mevcut kayıt kuruluşunuzla aşağıdaki adımları tamamlayın: Alan adının kilidini açın. Bir Yetkilendirme Kodu alın (EPP kodu veya transfer anahtarı olarak da bilinir)Yöneticinin iletişim bilgilerinin doğru olduğunu doğrulayın. Bu önemlidir çünkü transfer süreciyle ilgili e-postalar yöneticinin e-posta adresine gönderilecektir. (Tüm transfer bilgilerinin alan adı sahibi ilgili kişinin e-postasına gönderildiği .au alanları hariç.)Varsa Korumalı Kaydı veya Özel Kaydı iptal edin.

Mevcut alan adı kayıt kuruluşunuzla aşağıdaki adımları tamamlayın:

  1. Alan adının kilidini açın.
  2. Bir Yetkilendirme Kodu alın (EPP kodu veya transfer anahtarı olarak da bilinir)
  3. Yöneticinin iletişim bilgilerinin doğru olduğunu doğrulayın.
  4. Bu önemlidir çünkü transfer süreciyle ilgili e-postalar yöneticinin e-posta adresine gönderilecektir. (Tüm transfer bilgilerinin alan adı sahibi ilgili kişinin e-postasına gönderildiği .au alanları hariç.)
  5. Varsa Korumalı Kaydı veya Özel Kaydı iptal edin.

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.