WordPress SEO 2020’nin En İyi 12 Eklenti

WordPress SEO  optimizasyon değilse büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Siteniz arama sonuçlarında çıkmayacak ve sonuç olarak sitenize trafik gelme şansı büyük oranda azalacaktır. En iyi WordPress SEO eklentisini bulmak zor olabilir.

SEO araçlarından yararlanarak sizde web sitenizin hem hızını hem de performansını yükselte bilirsiniz arama motorlarında en üst sıralarda yer alarak rakiplerinizi geçe bilirsiniz. WordPress SEO eklentisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

All in One SEO Pack

wORDPRESS sEO eKLENTİSİ All in One SEO Pack

All in One SEO for WordPress, 2007’de başlatılan orijinal WordPress SEO eklentisidir. 2 milyondan fazla akıllı web sitesi sahibi, AIOSEO WordPress SEO doğru şekilde kurmak için kullanır, böylece web siteleri arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilir.

WordPress SEO doğru şekilde kurmak için bir SEO uzmanı veya geliştiricisi tutmanız gerekmediğine inanıyoruz. Bu nedenle AIOSEO en kapsamlı WordPress SEO eklentisi ve araç seti olarak geliştirdik, ama böylece web sitenizin SEO sıralamasını iyileştirebilir ve 10 dakikadan daha kısa sürede yeni büyüme fırsatlarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Yoast SEO

wORDPRESS sEO eKLENTİSİ Yoast

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için rekabeti yenmeniz gerekir. Sizinle aynı tür şeyleri satan veya yapan insanlardan daha iyi, daha hızlı, daha güçlü bir web sitesine ihtiyacınız var.

Yoast SEO, en çok kullanılan WordPress SEO eklentisidir ve sizin gibi milyonlarca insanın öne geçmesine ve önde kalmasına yardımcı olmuştur.

The SEO Framework

wORDPRESS sEO eKLENTİSİ The SEO Framework

Web sitenizi SEO açısından optimize etmek için kanıtlanmış yöntemleri kullanmaya başlayın. Basit, özel, genişletilebilir, kısıtlamasız, reklamsızdır.

Bu da yetmezmiş gibi, bu en hızlı, tam özellikli SEO eklentisidir ve sizi karanlıkta bırakmadan WordPress web sitenize doğrudan entegre olur.

Kullanması kolaydır. Eklentiyi etkinleştirin, siteniz zaten belirgin SEO saldırılarına karşı korunacaktır. SEO Framework aynı zamanda sizin için tüm kritik meta etiketlerini hazırlayacaktır çünkü gerçek bir zaman tasarrufu. Dahice.

All in One WP Security Firewall

WordPress kendisi çok güvenli bir platformdur. Ancak, pek çok iyi güvenlik uygulamasını zorunlu kılan bir güvenlik eklentisi kullanarak sitenize ekstra güvenlik ve güvenlik duvarı eklemenize yardımcı olur.

Hepsi Bir Arada WordPress Güvenlik eklentisi, web sitenizin güvenliğini yepyeni bir seviyeye taşıyacak. Bu eklenti uzmanlar tarafından tasarlanmış ve yazılmıştır ve kullanımı ve anlaşılması kolaydır.

Güvenlik açıklarını kontrol ederek ve en son önerilen WordPress güvenlik uygulamalarını ve tekniklerini uygulayıp uygulayarak güvenlik riskini azaltır.

SEO Squirrly

WordPress’inizi Mükemmel SEO ile yükseltin. AI tabanlı Özel SEO Danışmanı tarafından yönlendirilir. Tüm SEO Araçları Ücretsiz Dahildir.

Arama trafiğiniz nihayet artabilir ve artık İnternet Pazarlama Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek araçlara sahipsiniz!

AI tabanlı Özel SEO Danışmanı. Bir Eklentide. Makine Öğrenimi ve Bulut Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.

SEO 2020 by Squirrly, SEO OLMAYAN Uzmanların arama motoru trafiğini artırmak için kullandıkları Popüler Araçtır. Günlük SEO Hedeflerini takip ederseniz ve dahil edilen araçlarla çalışırsanız çünkü ilk birkaç hafta içinde başarıyı göreceksiniz.

Google Analytics by MonsterInsights

 Google Analytics by MonsterInsights

İnsanların web sitenizi nasıl bulup kullandıklarını tam olarak bildiğinizde trafiğinizi ve satışlarınızı ikiye katlamanın kolay olduğuna inanıyoruz. MonsterInsights , işinizi güvenle büyütebilmeniz için size önemli istatistikleri gösterir. 2 milyondan fazla aktif yükleme ile MonsterInsights, WordPress için en popüler Google Analytics eklentisidir.

MonsterInsights’ta, WordPress sitenizi Google Analytics ile doğru şekilde bağlamayı “zahmetsiz” hale getiriyoruz, böylece işinizi büyütmek için verilere dayalı kararlar almaya başlayabilirsiniz.

Broken Link Checker

Kırık Bağlantı Denetleyicisi, sitenizdeki tüm dahili bağlantıları ve bozuk bağlantıları arayan harici bağlantıları izler ve test eder. SEO ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kötü bağlantıları düzeltmenize yardımcı olur.

 SEO Optimized Image

SEO Optimized Images eklentisi dinamik olarak görsellerinize SEO uyumlu “alt” ve “title” özellikleri eklemenizi sağlar. Eklentiyi etkinleştirin, bir desen tanımlayın ve kullanmaya hazırsınız.

Eklenti dinamik olarak “alt” ve “title” etiketlerini değiştirir çünkü veritabanın’da herhangi bir değişiklik yapmaz. Bu da eklentiyi etkisizleştirdiğinizde her şeyin eski haline geleceği anlamına gelmektedir.
Eklenti ile bir görseli eklerken, yazı başlığı ve yazı kategorisini, görselin “title” ve “alt” özelliklerine ekleyebilirsiniz.
SEO Optimized Images eklentisini deneyin: beğeneceğinizden eminiz!

Google XML Sitemaps

Google, Bing, Yahoo ve Ask.com gibi arama motorlarının sitenizi daha iyi dizine eklemesine yardımcı olacak özel XML site haritaları oluşturmak için SEO’yu büyük ölçüde iyileştirmek için bu eklentiyi kullanın.

Böyle bir site haritası ile, tarayıcıların sitenizin tüm yapısını görmesi ve daha verimli bir şekilde alması çok daha kolaydır. Eklenti, WordPress tarafından oluşturulan her tür sayfayı ve özel URL’leri destekler. Ek olarak, yeni içerik hakkında her gönderi oluşturduğunuzda tüm büyük arama motorlarını bilgilendirir.

9 yıldan beri desteklenen ve en iyi WordPress eklentisi olarak derecelendirilen bu eklenti , tam olarak yapması gerekeni yapacak – arama motorları için eksiksiz bir XML site haritası sağlayacaktır. Sitenizi bozmaz, yavaşlatmaz veya sizi rahatsız etmez. Garantili!

W3 Total Cache

wORDPRESS sEO eKLENTİSİ W3 Total Cache

W3 Total Cache (W3TC), içerik dağıtım ağı (CDN) entegrasyonu ve en son en iyi uygulamalar gibi özelliklerden yararlanarak web sitesi performansını artırarak ve yükleme sürelerini azaltarak sitenizin SEO ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

W3TC olan sadece WordPress için web barındırma agnostik Web Performans Optimizasyonu (WPO) çerçevesi daha on yıldan uzun süredir çünkü dünya çapında yayıncılar milyonlarca web geliştiricileri ve web host tarafından güvenilir. WordPress Web sitenizi optimize etmek için toplam performans çözümüdür.

SEOPress, on-site SEO

SEOPress, SEO’nuzu optimize etmek, trafiğinizi artırmak, sosyal paylaşımı iyileştirmek, özel HTML ve XML Site Haritaları oluşturmak, optimize edilmiş ekmek kırıntıları oluşturmak, şemalar / Google Yapılandırılmış veri türleri eklemek, 301 yönlendirmelerini yönetmek ve çok daha fazlasını yapmak için güçlü bir WordPress SEO eklentisidir.

Arka uçta reklam yok, ayak izi yok, beyaz etiket yok ve ön uç Arama motorları için optimize edilmiş içerik yazmanıza yardımcı olacak içerik analizi 1 tıklamayla diğer eklentilerden gönderi ve terim meta datalarınızı içe aktarın 2017’den beri 150.000’den fazla WordPress web sitesi güveniyor.

Premmerce SEO for WooCommerce

WooCommerce eklentisi için Ön Ticaret SEO, WooCommerce mikro veri yönetiminin işlevselliğini genişletir ve mağazanızın SEO iyileştirmesi için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar ama eklenti, Yoast SEO ve All in One SEO Pack gibi tüm popüler SEO eklentileriyle tamamen uyumludur.

Bu, WooCommerce SEO Audit’e göre çevrimiçi mağaza SEO için sahip olunması gereken eklentilerden biridir. Tam dokümantasyon burada mevcuttur: WooCommerce için Premmerce SEO