DOMAİN®

Domain & Alan Adı internet ortamınki web sitelerin kullanıcı ismidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Her alan adı için uzantılar bulunmaktadır .com .net .org vb. en çok kullanılan uzantı  .com dur. Uzun Yazılım ile hayalinizdeki alan adı uzantısını en uygun fiyata yüzlerce yeni uzantyı sorgulayın.

POPÜLER DOMAİN SORGULAMA

Domain Sorgulama Robotu ile alan adınızın güçlendirin hızlandırın milyonlara ulaşın

Ödüllü Ürünler Domain Soruglama Uzantıları

aldığın alan adlarında ödüllü pro uzantılarda birçok özelliklerle kendine profesyonel alan adına sahip ol.

Domain Al .com .net .co .org .biz 

%92 oranla alınan uzantılar sizlerle sizde uzantı alarak kendini  ve hallerini gerçekleştire bilirsiniz.

Alan Adınızı kilitli ve size ait olsun

alan adı süresi dolduğunda  başka müşteri sizin alan adınızı transfer ede bilir bunu önleyerek  sahip olabilirsiniz.

Domain Alan Adı kitlesi

Günde binlerce müşterimiz domain alarak yatırıma veya iş sektöründe kullanarak kazanç sağlamaktalar sizde kazanç sağlayın.

Satın Aladığınız Domain Neler Elde Edeceksiniz?

Ekibimiz sizler için 7/24 yardımcı olmak üzere hazır.

var olan bir web sitesine yönlendirmek için hızlı ve basit araçları vardır.

Etki alanları, Temel Gizlilik Korumasını içerir.

Sahip olduğunuz alan adının DNS kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi WHOIS dizinimizden çıkartıyoruz. 

Basit kurulum. Teknik biligiye veya beceriye sahip olmanız gerekmez.

En fazla 100 adet alt domain kurabilme ve web adresi oluşturabilirsiniz.

Uzun Yazılım içerisindeki farklı hesaplara ücretsiz  alan adınızı transfer edebilirsiniz.

Alan adınızı yönlendirecek bir web siteniz yoksa veya yalnızca onu yönlendirmek için geçici bir yere ihtiyacınız varsa park edebilirsinizi. Ziyaretçilere alanın alındığını bildirmek için alan adınızda park edilmiş bir sayfa görüntüleyeceğiz.

Alan Adlarında Bunlar Nedir?

DNS Nedir?‌‌

DNS veya Alan Adı Sistemi çevrimiçi varlığınızın bel kemiğidir. Her alan adı, ziyaretçilerin web sitenizi nasıl bulduğunu ve e-postaları nasıl aldığınızı kontrol etmek için DNS kullanır. Alan adınızı bir sokak adresi olarak düşünebilirsiniz; DNS de GPS’iniz olarak işlev görür. GPS doğru talimatları sağlayamazsa, ziyaretçiler adresinizi bulamayacaktır. Bu, DNS’niz doğru değilse,web sitenizin ve e-postanızın olması gerektiği gibi dir.

Premium alan adı nedir?

Premium alan adları, bir kişi, kurum veya kuruluşa önceden kayıtlı olan kısa, akılda kalıcı, akılda kalıcı adlardır. Premium alan adının maliyeti, isteğe bağlı olarak 3 haneli bir sayı ile 7 haneli bir sayı arasında değişebilir. Halihazırda kayıtlı bir premium alan adı arıyorsanız, girdiğiniz adı kullanarak temel bir arama yaparız ve kaydettirmek isteyebileceğiniz alternatif alan adlarının bir listesini sağlarız. Domain sorgulama ile Premium Alan Adları sekmesinde, sahipleri tarafından satılık alan adlarını listeleriz. 

Uluslararası Alan Adları (IDN’ler) nedir?

Uluslararası Alan Adları (IDN’ler), ASCII olmayan karakterler içeren yabancı dilde alan adlarıdır. Yerel dil karakterlerini (ASCII olmayan karakterler) veya standart zayıf kod karakter (ASCII karakterleri) biçimini kullanarak bir IDN kaydedebilirsiniz. Dil karakterlerini girerseniz, onu punycode’a çeviririz ve punycode sürümünü kayıt defterine kaydederiz. Bir IDN’deki karakterleri görüntülemek için dir.

Üst düzey alan adı (TLD) ve ülke kodu üst düzey alan adı (ccTLD) nedir?

Her alan adının, alan adı sistemi hiyerarşisinin parçası olan farklı parçaları vardır. Farklı parçalar, noktaya (.) Göre sağda veya solda olup olmadıklarıyla tanımlanır. Üst Düzey Alan Adı (TLD), alan adının noktanın (“.”) Sağında bulunan kısmıdır. En yaygın TLD’ler .com, .net ve .org şeklindedir. Diğerleri .biz, .info ve .ws’dir. Bu ortak TLD’lerin hepsinin belirli yönergeleri vardır.

1 YILLIK

.COM

8,99 $

1 YILLIK

.NET

15,99 $

1 YILLIK

.BİZ

24,99 $

1 YILLIK

.XYZ

14,99 $

1 YILLIK

.DE

7,99 $

1 YILLIK

.ORG

19,99 $

1 YILLIK

.ME

21,99 $

1 YILLIK

.İNFO

22,59 $

1 YILLIK

.US

15,99 $

1 YILLIK

.APP

23,99 $

Profesyonel Domain Yönetimi ve Özellikleri

Etki Alan Alanı Yönlendirme ve Maskelem: Sahip olduğunuz herhangi bir alan adını web sitenize yönlendirin – daha sonra, bu alan adını bir tarayıcıya giren herkes web domain sitenize com yönlendirilecektir

Etki Domain Kilitleme: Alanı adı sahipliğinin yanlışlıkla veya kasıtlı olarak com domain aktarılmasını ve ad sunucularınızı yeniden yönlendiren herkesi önleyin. 

Kayıt Değişikliği: Alan adınızı yeniden atayın (ücret gereklidir) veya alanınız için kişileri değiştirin. com Domain

Toplam DNS Kontrolü: Etki  sunucusu (DNS) kayıtlarınızı yönetin com ve e-postanızı, FTP’nizi, alt etki alanlarınızı ve domain web sitesi konumunuzu ayarlayın – tümü tek bir kontrol panelinden.

Durum Uyarıları: Etki alanınızın durumunu izleyin. Bir değişiklik olursa veya domain şüpheli etkinlik tespit edersek sizi anında uyaracağız. Mevcut kayıt kuruluşunuzla aşağıdaki adımları tamamlayın:

kilidini açın: Bir Yetkilendirme Domain al … (EPP kodu veya transfer com anahtarı olarak da bilinir) Yöneticinin iletişim bilgilerinin doğru olduğunu doğrulayın.

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.