HOSTİNG®

Hosting bir web sitesinde yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya belgelerin İnternet kullanıcılarının erişebileceği bir bilgisayarda depolanmasıdır. Uzun Yazılım ile Barındırma hizmeti, web sayfasının barındırmak istediğiniz web sitesinin içeriğinin yüklendiği arka yüzüdür. Web siteleri, herkesin erişebileceği bir bilgisayarda (sunucu) saklanır veya başka bir deyişle Host edilir.

 
 
 
 
host 0:
   
 
 
 
 
host 1:
   
 
 
 
 
host 0-1-2:
   
 
 
 
 
host 2:
   

HOSTİNG & BARINDIRMA HİZMETİ

En İyi ve En İdeal Hosting Paketi Hangisi?

cPanel: Unix tabanlı sistemlerde çalışan büyük bir kullanım yüzdesine sahip bir kontrol panelidir. Adı “Kontrol Paneli” kelimesinden gelir. WHM adlı ana yönetim yazılımı da cPanel ile birlikte kurulur. WHM aracılığıyla oluşturulan hesaplara müşteri hesapları denir. Cpanel müşterilerin Linux sunucularında Host barındırma, web yöneticilerinin işlemlerini görsel ve etkileşimli olarak gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir lisans gerektiren popüler bir web barındırma kontrol paneli uygulamasıdır. 

Kurumsal Barındırma: İşletmelerin güçlü web sitelerine ve güvenli, en iyi e-posta sistemlerine sahip olmaları için özel olarak yapılandırılmış bir barındırma seçeneğidir. Kurumsal barındırma, son derece basit bir kontrol paneli ile sanal sunucunuzun hızını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. İhtiyacı olanlar için harika bir seçenek. Kurumsal barındırma işlemleri size kullanımı kolay cPanel ve VPS araçları sağlar. Web sitenizi kullanmanın gücünü ve performansını artıran bu profesyonel barındırma hizmeti.

WordPress hosting: WordPress ile bir web sitesi açmak isteyen kişilerin sitelerini ve verilerini barındırdıkları hostinge verilen isimdir. WordPress yazılımları için özel olarak optimize edilmiş hostingdir. Otomatik kurulum, yedekleme ve yazılım güncellemeleri sağlar. WordPress uyumlu barındırma paketleri, WordPress’in ihtiyaç duyduğu tüm sunucu yapılandırmalarına sahiptir. Disk, Bant Genişliği, Veritabanı, CPU, RAM, Sunucu Önbelleği gibi donanım sistemi WordPress’in en iyi çalışacağı seviyedeoptimize edilmiştir.

VPS Hosting: Bir fiziksel sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya bölerek kaynakları en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan bir tesistir. Her VPS bağımsız ve özel bir sunucu olarak çalışır. Bir tür sanal sunucu olan VPS,  paylaşımlı hostinge göre daha iyi performans ve esneklik ve VDS‘ye göre daha düşük fiyat. SSD destekli VPS hosting ile kontrol tamamen sizde olur. VPS Hosting tam kök erişimi ve isteğe bağlı kontrol panelleri, performans takipli yedeklemeler, sınırsız trafik ve %99,9 çalışma süresi garantisi sağlar.

Plesk Hosting: paketi, ticari bir web barındırma otomasyonudur. web sitesi sahiplerinin,  Windows web hosting;  ASP.NET, ASP veya SQL Server kullananlar için mükemmel bir seçimdir. sektördeki en hızlı yükleme süreleri, kullanım kolay arayüz ve daha fazlası vardır. Web sitenizi yönetmenize yardımcı olan Plesk Panel; Alan adı değiştirme, e-posta hesabı oluşturma, klasör izinlerini ayarlama ve çeşitli dizinleri açma gibi işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Kiralık Sunucu: Normal bir masaüstü bilgisayardan farklı olarak, kullanıcıların istedikleri bilgilere ve topluluklara İnternet üzerinde erişmelerini sağlayan yüksek RAM’e sahip bir bilgisayar türüdür. kiracının özel isteklerine göre. Tüm uygulamalarınız için özel bir sunucu. Sahibinin kendisine ve kaynaklarına özel erişimini sağladığı için size en iyi performansı sunar. İşinize uyacak şekilde özelleştirerek,  sunucularınızın gücünden yararlanırken esnek SSD veya HDD depolama erişimi ve yapılandırmaları.

BUSİNESS HOSTİNG


Server 00101


Server 10100


Server 11001


Server 10010

HOSTİNG & WEB BARINDIRMA

Hosting Apartman kompleksi gibi düşüne bilirsiniz. Yüzlerce sakinin (web sitesi) yaşadığı tek bir büyük bina (sunucu) gibidir. İhtiyacınız olan tüm kaynaklar elinizde olur, ancak bir den fazla sakin ile paylaştığınızda  daha az kaynak kullanırsınız. Hosting yapısıda bu şekildedir belirli kaynakları olan ve bu kaynakları belirlenen limitlere kadar kullanılmasına izin verilir Ram, CPU, Bant Genişliği, Depolama  Alanı  olan barındırma hizmeti hem limitli hem de sınırsız kaynaklı seçenekleri bulunur.  2 gb ramlik hostingi Birden fazla web site barındırırsanız tüm kaynaklar ortak olacağı için hosting performansı azalacaktır ne kadar yüksek alınırsa o kadar web site barındırılır o kadar da performansı artar. Sınırsız hosting aldığınız da belirli bir limitleri vardır. Sınırsız hostinge 200 tane web site barındırırsanız performansı %80 iken 400 tane web site barındırdığınız  %50-%30  yavaşlamalar olabilir. Seçilen hostingler fiyata göre değil de performansına, özelliklerine ve kalitesine göre bilirlenirse daha fazla verim alınabilir.

Hosting Paketlerinin Tüm Özellikleri ve Seçenekleri

30 Günlük Para İade

30 Günlük Para İade

Uzun Yazılım’dan  alacağınız tüm paketlerde  aylık seçilen paketler de 48 saat iade etme süresi vardır. Yıllık seçilen ve yıllık olan tüm Paketlerinde 30 günlük para iade garantisi.

Düşük ve Yüksek RAM Performansları

Düşük ve Yüksek RAM Performansları

Hızlı ve performansı en düşüğü 512 MB en yükseği 256 GB olan ramler hostinglerde farklı ram boyutları mevcut seçeceğiniz  host sitelerinizden daha iyi verimli ön bellek  gücü sağlar!

Ücretsiz  Mail Paketleri

Ücretsiz Mail Paketleri

Cpanel sisteminin özelliği olan ücretsiz mail paketeri  bulunmaktadır. En düşük host paketinde 10 adet mail paketi bulunur, en yükseğinde 1.000 adet mail paketi bulunmaktadır. Barındırma hizmeti depolama alanı ne kadar ise o kadar mail kotası vardır.

Düşük ve Yüksek CPU Performansları

Düşük ve Yüksek CPU Performansları

Performansı en düşüğü 1 CPU en yükseği 16 CPU olan cpu  hostinglerde farklı cpu boyutları mevcut seçeceğiniz host sitelerinizden daha iyi verimli işlemci  gücü sağlar!

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL

WordPress host, kiralık sunucu, kurumsal host gibi ücret ödemeden ücretsiz ssl hakkına sahip olabilirsiniz.  Bu şekilde ssl ücretlerinden kurtulmuş olursunuz.

Dil Seçeneği

Dil Seçeneği

Hostinglerin tamamında birden fazla dil seçenekleri mevcut Türkçe dahil Tüm  dilde hizmet vermektedir.

Lokasyon Seçimi

Lokasyon Seçimi

Aldığınız Barındırma Hizmeti bölgenizi, lokasyonunuzu seçe bilme imkanızı olacaktır. Coğrafi olarak Amerika bölgesi,  Avrupa bölgesi, Asya Bölgesi  seçe bileceksiniz.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Kullanımı oldukça kolay ve basit ara yüzü ile  bir panele sahiptir. Alan Adınızı ve hosting hizmeti aldığınızda otomatik dns ve diğer ayarları yapılır. 

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.