HOSTİNG®

Kurumsal Barındırma, size süper basit bir kontrol paneli ile bir Sanal Özel Sunucunun ultra yüksek hızını sunar – teknik becerilere sahip olmayan ancak yine de güçlü barındırmaya barındırma hizmeti ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçim. hosting

12 Aylık cPanel VERGİ DAHİL 21,10 $ 

GÜVENİLİR WEB SİTESİ BARINDIRMA, DNS KURULUM HİZMETLERİ DAHİL. 

 
 
 
 
host 0:
   
 
 
 
 
host 1:
   
 
 
 
 
host 0-1-2:
   
 
 
 
 
host 2:
   

HOSTİNG (BARINDIRMA)

 Apartman kompleksi gibi düşünebilirsiniz. Yüzlerce sakininin (web sitesi) yaşadığı tek bir büyük bina (sunucu) gibidir. İhtiyacınız olan tüm kaynaklar elinizde olur, ancak birden fazla sakin ile paylaştığınızdan daha az ödersiniz. bir cPanel panosu için daha fazla hız ve kaynağa mı ihtiyacınız ver? Kurumsal Hosting tam size göre. barındırma hizmeti 

Kanışlı bir cPanel panosu için daha fazla hız ve kaynağa mı ihtiyacınız ver? Kurumsal Hosting tam size göre. Kurumsal E-postası içerir.Sizin için daha kolay.Ziyaretçileriniz barındırma hizmeti için daha hızlı.Teknik zorluklar olmadan, sunucunun gücü.

internet sitenizi görüntülemesine olanak tanıyan bir hizmettir. Bir web barındırıcısı, dünya çapındaki diğer bilgisayarların web sitenize bir ağ veya modem aracılığıyla erişmesine izin vermek için sunucularında yer sunar. Web hosting hizmeti sağlayıcıları; sunucular, bağlanabilirlik ve bunlarla bağlantılı web hosting hizmetleri verir. Ücretsiz hizmetler verenlerden tutun da yüksek fiyatlar belirleyerek özel web barındırma hizmetleri sunan, kelimenin tam anlamıyla binlerce web hosting servisi var. Bu servisler, küçük bloglardan büyük kuruluşlara benzersiz barındırma programları barındırma hizmeti sunarak her türlü hosting ihtiyaçlarını karşılarlar.

WordPress Hosting hizmetimiz, ödüllü destek ile 7/24 eşleştirilmiş otomatik kurulum, barındırma hizmeti yedekleme ve yazılım güncellemeleri sağlar. Sadece birkaç tıklama ile başlayın.Size tam kök erişimi ve isteğe bağlı kontrol panelleri, performans izleme ile yedeklemeler, sınırsız trafik ve% 99,9 çalışma süresi garantisi sağlayan SSD destekli VPS Hosting ile tam kontrole sahip olun.

WordPress Hosting hizmetimiz, ödüllü destek ile 7/24 eşleştirilmiş otomatik kurulum, yedekleme ve yazılım güncellemeleri sağlar. Sadece birkaç tıklama ile başlayın.Size tam kök erişimi ve isteğe bağlı kontrol panelleri, performans izleme ile yedeklemeler, sınırsız trafik ve% 99,9 çalışma süresi garantisi sağlayan SSD destekli VPS Hosting ile tam kontrole sahip olun.

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.