s s L

SSL®

Web sitenizi güvenli hale getirin, sertifika ile güvenlik dilini konuşun. Küçük yeşil kilit, ziyaretçilerin verilerini güvende tutacağınızı bilmelerini sağlar. server ssl

Standart SSL VERGİ DAHİL 47,19 $ 

GÜVENİLİR WEB SİTESİ SSL, KURULUM HİZMETLERİ DAHİL. 

SSL (GÜVENLİK)

Her yıl 170.000 kez Suçlular bu kadar sıklıkla etki alanlarını çalmaya çalışır. İşletmeniz ssl etki alanınız üzerine kuruluysa, korumaya ihtiyacınız vardır. Tam Gizlilik ve Koruma, alan adınızı ele geçirerek, kredi kartınızın süresi dolsa bile server ssl kaybetmemenizi sağlar.

2 Etki alanınızın ele geçirilmesini neredeyse imkansız hale getirinKredi kartınızın server ssl süresi dolsa bile alanınızı koruyun Özel bir yönlendirme e-posta adresiyle spam’ı önleyin​.

Günlük kötü amaçlı yazılım taramaları ve herhangi bir sorun tespit edildiğinde ssl garantili kötü amaçlı yazılım temizleme ile server ssl içiniz rahat olsun.

kurulumunu ve bakımını biz üstleniyoruz – size zaman ve enerji tasarrufu sağlıyoruz. İşletmenizi çevrimiçi büyütürken verilerinizi güvende tutun. Otomatik yedeklemeler ve tek tıklamayla server ssl geri yükleme, yolunuza çıkan her şeye hazır olduğunuz anlamına gelir. ssl

Web sitesinin kimliğini doğrulamasına yarayan,  teknolojisi sayesinde bir sunucuya server ssl gönderilen bilgiler özel yöntemlerle şifreleyen dijital bir sertifikadır. Şifreleme işlemi verilerin şifresi kırılamayan, bir tek doğru şifre çözme anahtarıyla okunabilen bir formata getirilmesidir. İnternet üzerinde ticari faaliyet olduğunda çevrimiçi kurum bilgilerini belirleyen elektronik bir şifredir. 

Bir web ssl sitesi üzerinde ziyaretçiler ya da müşterilerin isim, adres ve kredi kartı gibi bilgilerini girmesi durumunda sertifika bu bilgileri korumanız için sizlere yardımcı olur. Sertifika Google algoritmasında da çok önemli bir detay olmuştur. 2018 yılının yaz aylarından itibaren sertifikası olmayan tüm web siteleri “Güvenli Değil” şeklinde işaretlenmektedir. Sertifika bu yüzden server ssl tüm web siteleri için çok önemlidir.

Sertifikanız tarayıcılar arası, sunucular arası, uygulama ve tarayıcı server ssl arası, tarayıcı ve sunucu arasındaki işlemleri şifreler. Ayrıca doğru sunucuya bağlandığınız anda doğru sunucudan işlem yaptığınızı gösteren kimlik doğrulama özelliği vardır. Talep edilen ya da gönderilen verilerin gerekli yerlerde saklandığını emin olmanızı sağlayan veri bütünlüğü vardır.

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.