UZUN YAZILIM WEB TASARIM/YAZILIM PAKET ALMA VE YAPTIRMA SÖZLEŞMESİ

Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Sözleşme Konusu

İşbu sözleşme müşterinin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet sitesi yazılımlarının Uzun Yazılım tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

1-………………TL Yaptırılacak web sitenin önceden ücretinin ödenmesi ve ardından web sitesine yapım aşamalarına     başlanması.

2-Müşterinin seçtiği paketlere göre web sitenin yapılması. (…………………………..)

2.1-Müşteri listede bulunana paket fiyatlarına göre web site yaptıra biliri istersen kendi belirlediği fiyata göre de web site yapılabilir.

2.2- Web Site paketlerinin WEB SİTE MİMARI sayfası 

3-Ücret ödenmediği taktirde web sitenin yapımına başlanmaması ve listeden ismi çıkartılması.

4-Müşteri eksiksiz bir şekilde ücreti ödemesi gerekmektedir.

5- Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapılacaktır ve alınacaktır.

6-Web Site yapım aşamasında para iade talebinde buluna bilir ve iade edilebilir ama web site Bittikten sonra ek 24 saat içerisinde iade edebilme hakkına sahiptir. Süre bittikten sonra geri para iadesi yapılamaz.

7-Alınan paranın bir kısmı seçilen ve şart olan paketlere harcanması kullanılması.

8-Paketlerin her yıllık olarak ya da her aylık olarak ödenmesi, ödenmediği taktirde otomatik olarak paketlerin hesaplarından kaldırılır ve silinir.

8.1- Yazılım paketlerinin Uzun Yazılımından alınması zorunludur başka bir firmadan alınana paketlere müdahale edilemez, kullanılamaz ve web site yapılamaz.

9-Yazılım paketlerinin (Domain – Hosting – SSL) İptal ve iade süresi geçtiği an itibari ile para iadesi yapılmaması.

9.1- Yazılım paketlerinin UZUN YAZILIM – PARA İADESİ POLİTİKASI 

10- Paket içerisindeki tüm içeriğin kullanılması ve uygulanması.

11-Web site içerisinde ki bulunana Yazılım paketleri içerisinde teknik destek bulunmaktadır bu konu hakkında paket içerisindeki destek ekibi yardımcı olabilir.

12- Uzun Yazılım tarafından belli başlı konulara Sınırsız yardım ve destek verilmesi.

13-Web sitenin müşterinin istediği şekilde yapılması tasarlanması.

14- Müşteri, Web tasarımın düzenlenmesi ve tasarlanması aşamasında gerekli olan resim ve yazılı dokümanları kendisi tedarik etmeli veya ettirmeli, olan resim, yazı, makale, logo, marka adı telif hakları kendisine ait olması Web Tasarım Uzun Yazılım‘a iletmelidir. Müşterinin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmeden dolayı Uzun Yazılım sorumlu tutulamaz.

15-Müşteriye web site teslim edildikten sonra Uzun Yazılım tarafından kimse hiçbir şekilde bir şey eklemek zorunda değildir, yönetici paneli veya yönetim programı olması durumunda site içeriğini kendisi oluşturmak ve bilgileri siteye eklemekle yükümlüdür. Ek ücret karşılığında ekstra içerik ve bilgi firmamız tarafından eklenebilir.

16-Müşteri, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Uzun Yazılım hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

17-Müşteriye teslim edildikten sonra kendisine ait tüm yedeklerin ve verilerin güvenliğinden sorumludur. Herhangi bir sebepten dolayı bilgi kaybı yaşandığında Uzun Yazılım mesul olmayacaktır. Müşteri bu durumdan doğabilecek zararlardan dolayı firmamızdan herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

18-Müşteri hizmetlerle ilgili oluşabilecek yazılım sal hataları ve sorunları gün içerisinde bildirmekle yükümlüdür bildirmediği taktirde Uzun Yazılım sorumlu değildir. Düzeltmeme gibi hükme sahiptir.

19-Müşterinin verdiği bilgiler Üçüncü şahıslarla paylaşılması zorunlu olmayan ve zaten diğer kişilerin ulaşımına açık olmayan tüm bilgiler gizli kabul edilip başka kişilerle paylaşılmayacaktır.

20-Müşteri kendi çalışanlarının, herhangi bir kasıt, ihmal ya da kusurundan dolayı şifrelerin 3. kişi veya kuruluşların eline geçmesi halinde doğabilecek zararlardan Uzun Yazılım sorumlu değildir.

21-Web sitesinin hazırlanması Müşteri haricinde bir sebepten dolayı iş tamamlanmayacak Uzun Yazılım aldığı tüm ücretleri iade etmekle yükümlüdür. Doğal afet (deprem, sel vs.), hastalık, ölüm gibi her iki taraftan kaynaklı olmayan olaylar Müşteri haricinde bir sebepten sayılmayacaktır.

22- Yapılan ödeme için delil kanıt için makbuzu verilecektir.

23- Atılacak imzaların bu sözleşme dışında hiçbir yerde kullanılması ve kopyalanması yasaktır. Eğer kullanılırsa hukuki süreç başlatılacaktır.

24- Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

25-Bu sözleşme dışında oluşa bilecek sorunlar hususunda Uzun Yazılım ve müşteri sorumlu değildir.

UZUN YAZILIM / YÖNETİCİ                                                                                  MÜŞTERİ / FİRMA ADI

  KAŞE / İMZA                                                                                                                 KAŞE / İMZA

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:129/A VİLLA – BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL-TÜRKİYE

WhatsApp: 0552 229 81 02  Gsm: 0532 262 81 02  Tel:  0212 853 12 30

HABER: haber.uzunyazilim.com   MAĞAZA: tr.uzunyazilim.com  WEB: uzunyazilim.com  Mail: info@uzunyazilim.com

Daha fazla bilgi için lütfen bizi ziyaret edin. https://uzunyazilim.com © 1995-2022 Uzun Yazılım, Tüm Hakları Saklıdır.

Fiyatlara, geçerli vergiler ve ICANN ücretleri dahil değildir.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.