Hakkımızda

Uzun Yazılım - Domain, Hosting, SSL, Web Yazılım Hizmetleri

Uzun Yazılım

Kuruluş: 02–01-1995

Şirketimiz kişisel, Kurumsal ve Online Ticari internet hizmetleri sunabilmek için müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı amaç edinilmiştir. Yazılım şirketi olarak küçük işletmeden büyük şirketlere kadar ve çalışma alanlarına sektörlere ve iş yerlerinin büyümesi  iyi bir kitleye ulaşmasına yardımcı olmak için kurulmuştur. Domain ve Hosting Şirketini 2018 yılında kurarak yazılım sektöründe bir adım daha atmış olduk. Hizmetlerimizi yenileyerek daha güncel hizmetler sağlıyoruz. 

“Kuruluş: 02–01-1995” Türkiye’de Uzun Yazılım – Domain® ve Hosting® Yazılım Şirketi İrfan Uzun tarafından kurularak ilk yıllarda Web Yazılım/Tasarım proje hizmeti verilmiştir. 2018 yılında Mahmut Serdar Sarıkaya Şirket Ortağı olmuştur. Yeni Hizmetler verilmeye başlanmış olarak 2019’da Web Yazılım Domain Servisi, Web barındırma, Taşıma Katmanı Güvenliği Protokol ve diğer İnternet Hizmetleri sağlanmıştır. Web Yazılım/Tasarım için WordPress Alt Yapısını kullanmaktadır.”

Misyonumuz

Müşterilerimize inovatif, güvenilir ve özelleştirilebilir yazılım çözümleri sunarak, onların iş süreçlerini optimize etmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak. Uzman ekibimizle birlikte, teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve etik değerlere bağlılık ile sektörde lider bir yazılım şirketi olma vizyonuyla, müşterilerimizin işlerini daha verimli, güvenli ve yenilikçi bir şekilde yönetmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Uzun Yazılım Domain Hosting olarak vizyonumuz, müşterilerimizin dijital dünyada öne çıkmasına liderlik etmek ve onların iş süreçlerini en verimli ve yenilikçi şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. Müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak, güvenilir, ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir yazılım çözümleri sunarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. İleri teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir bir büyüme elde etmek ve müşterilerimizin başarılarını destekleyerek uzun vadeli iş ilişkileri kurmak en temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. 

Kurucularımız

M. Serdar SARIKAYA

CEO / YAZILIM MÜHENDİSİ

İrfan UZUN

Yönetim Kurulu Başkanı

Yardıma mı ihtiyacınız var? Ödüllü destek ekibimizi arayın